Hizmetlerimiz

Kırşehir AKYÜZ Evden Eve Nakliye firması olarak, asansörlü taşımacılık hizmeti ile birlikte evden eve taşımacılık alanında bir çok başarılı işlem gerçekleştirdik. Nakliye sektörüne girdiğimiz günden beri şehir içi ve şehiler arası alanda bir çok nakliye hizmeti sunduk. Dürüst, ilkeli ve disiplinli çalışma anlayışımız ile her zaman Kırşehi’in tercih edilen firması olduk. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
Kırşehir Asansörlü Taşımacılık
Asansörlü Taşımacılık
Akyüz Asansörlü Taşımacılık, deneyimli personel ve asansörlü taşıma araçları ile gün içerisinde birden fazla asansörlü taşıma hizmeti verebilmektedir. 18. kata kadar ulaşabilen asansörlü taşıma araçlarımızla Kırşehir Asansörlü Taşımacılık’ta liderliğimiz koruyoruz.
Parça Eşya Nakliyesi
Parça Eşya Nakliyesi
Kırşehir’de şehir içi ve şehirler arası parça eşya nakliyesi ihtiyaçlarınız için de yükünüzü taşıyabilmekteyiz. Yalnızca komple evden eve nakliye değil, birkaç parça yükünüz için de araç ve personelimizden faydalanabilirsiniz.
Paketleme & Ambalajlama
Paketleme & Ambalaj
Taşımacılık işinin en önemli hizmet alanından biri olan paketleme hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı aldığımız şekilde teslim edebilimekteyiz. En kaliteli malzemeler ile sarılan eşyalarınız zarar görmeden taşınmaktadır.
Ofis ve İş Yeri Nakliyesi
Ofis ve İş Yeri Nakliyesi
Kırşehir’de şehir içi ve şehirler arası her türlü iş yeri, büro ve ofis nakliyesi işleriniz için deneyimli kadromuz ve araçlarımızla dilediğiniz gün ve saatte hem güvenli, hem kaliteli hem de ekonomik olarak hizmet vermekteyiz.