Hakkımızda

Firmamız, ev taşımacılığı alanında faaliyete başlamış ve yıllardır Kırşehir evden eve nakliye konusunda hizmetini sürdürmeye devam etmiştir. Sigortalı, Ambalajlı ve garantili taşıma hizmeti sunan Kırşehir AKYÜZ NAKLİYAT son model ev taşıma aracı ile kaliteli ve profesyonel nakliyeden ödün vermeden işlemlerini tamamlamaktadır.

En iyi paketleme malzemelerini kullanarak alanında uzman ekibimizle Kırşehir’de en iyi hizmeti biz veriyoruz.

Uzman ekibimiz sayesinde, taşıma öncesi gerekli anlaşma ve sözleşme işlemleri yapıldıktan sonra, eşyalarınız en ideal şekilde ambalajlanır ve taşımaya hazır hale getirilir. Her eşyanız için özel paketleme malzemesi kullanılarak yapılan işlemin ardından yük asansörümüz ile eşyalarınız hızlı ve güvenli şekilde aracımıza yüklenmek üzere taşınmaya hazır edilir.

Yılların verdiği deneyim ve tecrübelerimiz ile sermaye birikiminden çok daha değerli olan müşteri ilişkilerimiz sayesinde Kırşehir’de sektörün gözdesi olduk. Doğruluk ve dürüstlük en temel prensibimizdir. En sık problemlerin yaşandığı nakliye sektöründe müşterilerin güvenini kazanabilmek adına çok itinalı ve titiz bir hizmet ortaya koymaktayız. Bu nedenle, gerek şehir içi gerekse şehirler arası evden eve taşımacılık işleriniz için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.
Kırşehir evden eve nakliye ve asansörlü taşımacılık işleriniz için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.