Neden Akyüz Nakliyat?
Kırşehir'de hizmet eden az sayıda firma içerisinde hem ekonomik hem de kaliteli hizmet veren tek firma olduğumuzu iddia ediyoruz. Sektörde oldukça tecrübeli ve kaliteli hizmet veren Kırşehir evden eve taşımacılık şirketi olarak rakiplerimize göre çok daha kaliteli ve uygun hizmet sunuyoruz.

Kırşehir Akyüz Evden Eve Nakliyat olarak bizi seçmeniz için daha çok nedeniniz var.

En iyi paketleme malzemeleri ile son derece tecrübeli elemanlarımız ve araç filomuzla %100 garantili nakliye hizmeti vermekteyiz.
Asansör ihtiyacınız için bizi aramaktan çekinmeyin.

Garantili Taşıyoruz

Akyüz Nakliyat olarak gerek şehir içi gerekse şehirler arası tüm taşımacılık işlerimizde garanti veriyoruz.

Sözleşme Yapıyoruz

Yükünüzü gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz, her işimiz için detaylı olarak sözleşme hazırlıyoruz.

Sigortalı Nakliye

Bütün Taşımacılık işlerimizi güvence altına alıyoruz. Eşyalarınızın değerine göre sigortalama yapıyoruz.

GARANTİLİ, GÜVENLİ ve EKONOMİK FİYATLARLA

TAŞINMAK İSTER MİSİNİZ?

Kırşehir'de hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlarla en iyi hizmeti biz veriyoruz.
Uzman taşıma ekibi ve tam donanımlı araç filomuzla Kırşehir evden eve nakliye işleriniz için hazırız.

0536 395 93 74

Çalışma Alanlarımız

Kırşehir AKYÜZ Evden Eve Nakliye firması olarak, asansörlü taşımacılık hizmeti ile birlikte evden eve taşımacılık alanında bir çok başarılı işlem gerçekleştirdik. Nakliye sektörüne girdiğimiz günden beri şehir içi ve şehiler arası alanda bir çok nakliye hizmeti sunduk. Dürüst, ilkeli ve disiplinli çalışma anlayışımız ile her zaman Kırşehi'in tercih edilen firması olduk. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
Kırşehir Asansörlü Taşımacılık
Asansörlü Taşımacılık
Akyüz Asansörlü Taşımacılık, deneyimli personel ve asansörlü taşıma araçları ile gün içerisinde birden fazla asansörlü taşıma hizmeti verebilmektedir. 18. kata kadar ulaşabilen asansörlü taşıma araçlarımızla Kırşehir Asansörlü Taşımacılık'ta liderliğimiz koruyoruz.
Parça Eşya Nakliyesi
Parça Eşya Nakliyesi
Kırşehir'de şehir içi ve şehirler arası parça eşya nakliyesi ihtiyaçlarınız için de yükünüzü taşıyabilmekteyiz. Yalnızca komple evden eve nakliye değil, birkaç parça yükünüz için de araç ve personelimizden faydalanabilirsiniz.
Paketleme & Ambalajlama
Paketleme & Ambalaj
Taşımacılık işinin en önemli hizmet alanından biri olan paketleme hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı aldığımız şekilde teslim edebilimekteyiz. En kaliteli malzemeler ile sarılan eşyalarınız zarar görmeden taşınmaktadır.
Ofis ve İş Yeri Nakliyesi
Ofis ve İş Yeri Nakliyesi
Kırşehir'de şehir içi ve şehirler arası her türlü iş yeri, büro ve ofis nakliyesi işleriniz için deneyimli kadromuz ve araçlarımızla dilediğiniz gün ve saatte hem güvenli, hem kaliteli hem de ekonomik olarak hizmet vermekteyiz.

Akyüz Nakliyat Facebookta

Bizi facebooktan takip edebilirsiniz.

Akyüz Nakliyat

Bizi twitterdan takip edebilirsiniz.